Služby - Počítače opravy servis prodej www stránky domény

Prodej a servis PC
Tvorba webových stránek
počítačová pohotovost
odvirování a záchrana dat
Tvorba webových stránek
počítačová pohotovost
odvirování a záchrana dat
Tvorba webových stránek
počítačová pohotovost
odvirování a záchrana dat
klikni pro přímé volání
Přejít na obsah

Služby

Zajistím pro Vás dodávky jakéhokoliv druhu výpočetní techniky podle Vašich požadavků. Následně se postarám o její začlenění do Vaší stávající infrastruktury, zajistím převod všech Vašich dat apod., specializuji se také na údržbu stávajícího softwarového a hardwarového vybavení, postarám se o kompletní správu pravidelného zálohování Vašich cenných dat, vyřeším rychle a efektivně veškeré Vaše problémy s výpočetní technikou - virová napadení, nefunkční technika, zpomalení provozu PC apod.
Zajistím a zprovozním pro Vás nová doménová jména, zřídím Vám na nich webové stránky a zajistím jejich pravidelnou aktualizaci, na Vašich internetových doménách také zprovozním výkonné a zabezpečené emailové servery s možností zřízení emailových schránek (na Vaší vlastní doméně) pro Vás a všechny Vaše zaměstnance, nainstaluji a nastavím Vaše mobilní zařízení (telefony, tablety), zajistím nepřetržité napájení Vašich PC a serverů při výpadcích elektrické energie, provádím veškerou správu všech nabízených řešení i vlastní realizace včetně dodávky nezbytných hardwarových a softwarových produktů.

Ostatní služby


Nainstaluji Vám také produkty zabezpečovací techniky - alarmy (bezdrátové, drátové), komunikátory a bezpečnostní kamery s přenosem poplachových a obrazových informací přímo do Vašeho PC nebo na displej Vašeho mobilního telefonu, zajistím nahrávání záznamů z kamer na záznamová zařízení apod.

Naučím Vás levně (i zdarma) telefonovat pomocí VoIP technologie internetového volání, zbavím Vás pravidelných vysokých měsíčních poplatků za pronájem Vaší telefonní linky a převedu Vám Vaše stávající pevné telefonní přípojky na internetové, volejte již pouze za nejnižší možné telefonní poplatky.


Potřebujete pomoci s nějakou jinou malou drobností? Převedu Vám třeba Vaše staré audio a video nahrávky z filmových pásů nebo magnetických nosičů do digitální podoby na DVD, internet apod., tím je zachráníte před jejich neodkladným a blížícím se zánikem, vzpomínky jsou přece nenahraditelné.

Nabízím
  • konfiguraci a prodej počítačových sestav na zakázku
  • podporu systémů informačních technologií
  • VoIP - internetovou telefonii
  • konzultační služby v oblasti řešení bezpečnosti systémů IT
  • zálohování Vašich dat a PC
  • návrh a výstavbu IT architektury
  • zabezpečovací techniku
  • kamerové systémy
  • systémové integrace a mnoho dalšího.

Vaše spokojenost s mými službami je u vždy na prvním místě. Mnou poskytované služby jsou založené na mezinárodně platných standardech, přístupech a normách. Dle charakteru projektu pokrývají celou řadu činností od analýzy současného stavu, návrhu implementace, plánování projektu až po řízení a konzultační podporu projektů.


Jste spokojeni s mými službami, nebo máte naopak nějaké připomínky? Neváhejte a kontaktujte mě. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování mých služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou práce.
COMPANY
Vladimír Kavka
IČ: 44441975
plátce DPH
TOUR
Prodej a servis výpočetní techniky
tvorba webových stránek
odvirování, zálohování, kamerové systémy
CONTACTS
U Lípy 981, 549 01 Nové Město nad Metují
tel. 603 223 669
Návrat na obsah